Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Topskoy

Беседка

Recommended Posts

Модераторы и администраторы, вопрос. Вы планируете добавлять карту Безумие? spacer.png

1 час назад, Renny сказал:

Модераторы и администраторы, вопрос. Вы планируете добавлять карту Безумие? spacer.png

уже есть в игре

• Like 1

Почему на почти всех картах фон из Рио?

В 07/03/2021 в 12:31 AM, Ultimate сказал:

Такие битвы есть в игре. Называются "All ranks"

Спасибо. не обращал внимания на это😅 А я сам могу создать такую битву или это доступно только для админов?

Вот так отжимается рубин на самом хардкорном сочетании.

_XWLnZBNIi8.jpg?size=1920x1080&quality=96&sign=773479503ea20a523ecfd2af31cb9c7b&type=album

Могу ли я пожаловаться на неправомерные действия со стороны модератора чата в игре?

1 час назад, Lucian сказал:

Могу ли я пожаловаться на неправомерные действия со стороны модератора чата в игре?

Да, можете. Напишите Старшему Модератору - Itachi, либо Администратору - Shisui в дискорде 

spacer.png

Ребят, есть инфа какие есть задания/награды к ним, и как вообще эти числа получаются?

Матрица в 64 кадра:

v9unCNl59HA.jpg?size=512x512&quality=96&sign=5fd94ee569edfeaeea6bbf5bd675adb9&type=album            "multiframe": true,
            "fps": 60,
            "frame_heigth": 64,
            "frame_width": 64,
            "num_frames": 64

Guest HarleyQuinn

spacer.png
Чо за пятна под анимированными никами. Выглядит убого.

Guest Topskoy
3 часа назад, HarleyQuinn сказал:

spacer.png
Чо за пятна под анимированными никами. Выглядит убого.

у меня их нет https://prnt.sc/10ygx3h

Вот как раз таки тут и есть проблема в общении. Люди в игре ведут себя крайне не адекватно, ведут себя несправедливо по отношению к незнакомым игрокам. Другими словами, я хочу сказать что в игре существует явление приватизации, которое выражается в присвоении превосходства определённой группе людей, между которыми хорошие отношение. Также всё усугубляет то, что у подобных неких людей как правило ранги выше, где доступна максимальная модификация корпусов и орудий. Это понятно что эти люди могли знать друг друга, ведь они начали играть раньше и добивались всего заслужено, но тем не менее нет никакого уважения с  их стороны к игрокам, которые ещё стараются где-то преуспеть. Да конечно можно играть с рангами где твой наиболее высокий, но так как людей мало везде карты с максимально широким обхватом званий, таким образом везде только и сидят "старики". На событиях разных и праздниках хочется битвы допустим только между людьми, где у всех будут абсолютно равные условия конкурентоспособности, наслаждаться игрой а не терпеть. Я не считаю, что нужно кардинально что-то везде менять и сам пока не знаю что может решить эту проблему, но просто этот фактор уже стоит учитывать на данном этапе игры.

Подводя итоги, я просто хотел сказать, что мне не нравится большинство общества, с которым мы общаемся в игре. Это лично моё мнение о проблеме, которая сейчас имеется в игре.

9 часов назад, SpyKushu сказал:

Клиент без вирусов?

конечно без вирусов 😄

В 19/04/2021 в 5:37 PM, Vladimirspt сказал:

Can I contact admin??
It is about advertisement on your website.
Regards.

Please, contact Shisui or administrator in our Discord server.

Guest HarleyQuinn
13 минут назад, FORTUHA сказал:

Привет жителям форума 😃

Привет, представительно лучшего государства в мире!

игра запускается только через MyTanks_new.exe, а я хочу поиграть на русском языке что делать???

Добрий день! Хотів би дізнатися поки є можливість: Адміністрація взагалі несе будь-яку відповідальність перед гравцями, крім "прислухатися до думки"? А то дуже схоже на ставлення з боку танків онлайн зараз до гравців. Правила чітко говорять про безвідповідальність адміністрації перед гравцями, так-до ще безпеку на нього звалюють, щоб все він сам робив. Тільки як зберігати безпеку своїх конфенденційних даних, якщо сайт mytanks.net і цей mytanksforum.net -працює через http://, який не безпечний при реєстрації та авторизації, плюсуем сюди можливість будь-якої зручної DDoS-атаки, MITM - атаки (і не тільки) для крадіжки даних, причому головне просто мати трохи знань, софт і вважай-дані користувачів, які тільки - тільки входять, реєструються-витікають ще й зломщику.

Пам'ятається завдання адміністрації Танчиків тут в повному захисті гравців від зломщиків, чітерів із забезпеченням відповідного захисту сайтів, гри від злому, навмисного використання стороннього софта.

І давати можливість" на свій розсуд", а ми гравці не можемо переконатися в компетенції того чи іншого модератора, адміністратора, так як ніяких" систематичних " розмов про допустимо наприклад, поганий стан справ в Адміністрації - ми не можемо говорити, та й якщо помітять - отримаємо запобіжний захід за обговорення дурості якогось адміністратора в грі.

Щоб неповадно було користуватися вищесказаним словосполученням, підставте вірне словосполучення "тільки при крайній необхідності, яка визначається ступінь небезпеки діяння по відношенню до гравців". Думаю, це буде набагато вірніше і ніхто зловживати не буде.

Чому адміністрація отримала монопольне право, а якщо конкретно "виняткове", причому - "не пояснюючи причин"? Чи не помітно тут невеликого натяку на ту ж роботу адміністрації то? Тобто можуть бездоказово, по хотелке будь-якого адміністратора-раз і ліквідувати гравця баном,"вайпом аккаунта". Чи не говорить це про недбалість Адміністрації MyTanks, яка якби дійсно бажала кращого гравцям, то такого пункту в Правилах ми б ніколи не побачили? А побачили цілий ряд пунктів понять, термінів перед самим тільки останнім і остаточним справою, коли буде доведена вина того чи іншого гравця, адміністратора, модератора - запобіжний захід.

Відповідальність Адміністрації MyTanks повинна бути в рівній мірі з гравцями. Порушив правило без на тій необхідності-розслідування і повне слідство, запобіжний захід, причому відкрито з усіма матеріалами слідства у відкритому доступі.

Ну, а тепер закінчую. Дякую за прочитання, якщо мені прилетить бан, видалення аккаунта тут, то це лише підкреслить мою правоту щодо занадто сильної дізбалансіровкі відносин між гравцями і адміністрацією, яка діючи в дусі адміністрації то - може активно угробити до кінця ці відносини через цю нерівність, як це зробила Адміністрація то.